O nas

Poznajmy się

Przestań myśleć o bieganiu. Zacznij biegać.

Cześć! Witaj wśród pasjonatów biegania naturalnego i wartościowych treści.

Jesteśmy grupą znajomych – poznaliśmy się, kiedy biegaliśmy w tej samej okolicy. Z czasem zaczęliśmy szukać jeszcze lepszych sposobów treningu i w ten sposób trafiliśmy na bieganie naturalne.

Już człowiek pierwotny biegał bez kontuzji, a przecież nie miał do dyspozycji amortyzującego obuwia. W XXI wieku również możemy biegać używając naturalnych możliwości naszego ciała.

Podstawy biegania naturalnego to: lądowanie na śródstopiu, wyprostowana pozycja, luźne ramiona i dłonie, zaangażowanie mięśni dwugłowych uda oraz swobodne opadanie nogi znajdującej się z tyłu.

Do biegania naturalnego trzeba jednak podchodzić odpowiedzialnie: na początek warto wzmocnić mięśnie i trenować na miękkim podłożu.
Zgrana grupa biegaczy

Czym się wyróżniamy?

Dołącz
do nas
Jednym z najważniejszych celów założenia bloga było stworzenie społeczności ludzi ciekawych świata. Chętnie wchodzimy w dyskusje i zdobywamy nowe informacje od naszych czytelników. Masz pytanie lub pomysł na nowy artykuł? Skontaktuj się z nami!
Doświadczeni biegacze
Biegamy od 2018 roku, dlatego popełniliśmy już wiele błędów i przeszliśmy niejedną kontuzję. Nie musisz uczyć się wszystkiego na własnej skórze! Chętnie dzielimy się naszymi doświadczeniami, nie tylko na temat biegania. Zaglądaj do nas po nowości o joggingu i lifestylu.
0
Znajomych
0
Trenerów
0
Kilometrów
0
Pomysłów
Dlaczego właśnie Bieganie Naturalne?

Sportowe podejście sprawdza się nie tylko na zawodach, ale też podczas tworzenia treści. Pochodzimy do tego ambitnie, dlatego postanowiliśmy stworzyć własne miejsce w sieci, gdzie możemy publikować takie artykuły, jakie chcemy.

W Internecie nie brakuje miejsc, gdzie można znaleźć treści na różne tematy. Ich jakość nie zawsze jest jednak najwyższa. Jeżeli cenisz sobie szczegółowy research, dołącz do naszych czytelników.

Warto żyć zdrowo!

„Jeśli chcesz biegać – przebiegnij kilometr. Jeśli chcesz zmienić swoje życie – przebiegnij maraton.”
– Emil Zatopek
Zazwyczaj nowe pomysły po prostu pojawiają się w naszych głowach. Jesteśmy jednak otwarci na sugestie. Jeżeli masz dla nas interesujący pomysł na nowy artykuł, napisz! Możesz również nadesłać treść, którą chciałbyś opublikować na naszej stronie. Z pewnością dojdziemy do porozumienia.

Stawiamy przede wszystkim na jakość, ponieważ nie kierujemy się modą. Nie chcemy za wszelką cenę umieszczać na naszym blogu jak najwięcej treści. Wolimy stawiać na jakość i szczegółowy research.

Nasze podejście wzięło się przede wszystkim z biegania. Wybraliśmy właśnie bieganie naturalne, ponieważ chcemy maksymalnie wykorzystywać możliwości ludzkiego ciała.

Jeżeli jesteś człowiekiem z pasją i lubisz dowiadywać się nowych rzeczy, koniecznie zaglądaj do nas częściej!